טיפים לצרכנות נכונה

מאת אשר אזולאי מנהל מועדון 'יותר'

חזרה

ברכות! את/ה מתגייס/ת לצבא.

אתם רצים לחנות ההצטיידות הקרובה ורוכשים מכל הבא ליד, כמיטב המלצות המוכרנים, כשהעיקרון המנחה הוא להקל כמה שאפשר על השהות של האוצר בצבא. חכו רגע! לפני שאתם מוציאים אלפי שקלים, דעו כי רוב הקניות שלכם מיותרות, וגם מה שאתם קונים – אפשר לקנות בפחות. להלן מספר עצות מפי אשר אזולאי, מנהל מועדון הצרכנות לחיילי החובה – מועדון יותר של האגודה למען החייל. החברות במועדון הינה בחינם ופעילות המועדון היא לרווחת החיילים ולא למטרות רווח!

על פי בדיקתנו, חייל עורפי יוציא על הצטיידות כ- 600 ₪ . ניתן לחסוך מסכום זה עד כ- 60 ₪ וגם ליהנות מכפל מבצעים.

חייל לוחם ותומך לחימה יוציאו סך של 700-1000 ₪ לקראת הגיוס. ניתן לחסוך עד כ- 100 ₪ וגם ליהנות מכפל מבצעים.

עשו ואל תעשו – טיפים לצרכנות נכונה

  1. אל תרכשו אביזרים מיותרים לפני הגיוס! אל תרוצו לחנויות ההצטיידות. רבים מהמתגייסים והוריהם לא יודעים כי יש סט אביזרים חיוניים שלם שהם מקבלים מהצבא בחינם עם הגיוס. קיימים סטים נפרדים לגברים ולנשים, וסטים נוספים ללוחמים וללוחמות. אז מה לא צריך לקנות? מגבת , מנעול, פנקס, פנס, עט, גרביים , הלבשה תחתונה, חולצות טריקו, שק חפצים, תיק גב, מברשת שיניים, ערכת כלי תפירה, תיק רחצה, סרט זוהר, אטמי אוזניים וחגורה תקבלו בקיטבג עמוס ביום גיוסכם בשרשרת החיול. בנוסף- מועדון יותר של האגודה למען החייל יעניק לכם ערכת שי מפנקת במיוחד הכוללת מוצרי טואלטיקה, היגיינה, מזון, חטיפים ועוד.
  2. צו גיוס סופי הוא אינו סימן לצאת למסע קניות היסטרי! חכו ליציאה הראשונה הביתה עדיף להמתין מעט, להשתמש במה שקיבלתם מהצבא וממועדון יותר, להבין בימים הראשונים בצבא מה חסר לך, ורק ביציאה הראשונה הביתה לקנות מה שבאמת חסר. איך והיכן לרכוש בכמה שפחות? בסעיפים הבאים.
  3. רכשו רק במקומות המעניקים לכם הנחה אל תשכחו את כלי הנשק השימושי ביותר שלכם שתקבלו עם הגיוס: אתם חיילים. ולחיילים עושים הנחות, אם הם משתמשים בכרטיס האשראי של "יותר". אם אתם בכל זאת רוצים לקנות אביזרים הנחוצים לכם לשירות הצבאי, עשו זאת במקומות המעניקים לכם הנחה. לפני שאתם מתחילים בסיבוב קניות, בדקו באתר "יותר" היכן יש הנחות. חוץ מההנחות הקבועות במאות בתי העסק, בשימוש בכרטיס אשראי "יותר" ניתן ליהנות מ- 10% הנחה ב"ריקושט", ומ- 10% הנחה ב"למטייל", ברשת ספורט וורטהיימר- 10% הנחה (במעמד הקניה), ברשת SPEEDO 5% הנחה, רשת דלתא מעניקה 5% הנחה, BROOKS מעניקה 10% הנחה, Shos On Line מעניקה 10% הנחה ואתר IDFRY מעניק לכם הנחה של 8%. בכולן תוכלו ליהנות גם מכפל מבצעים.
  4. מתקשים לעמוד בהוצאות? תוכלו להיעזר בקרן "יותר" מועדון יותר של האגודה למען החייל בשיתוף רשת "ריקושט" מעניקים במסגרת "קרן יותר" מדי שנה כ- 500 "מלגות הצטיידות" למועמדים לגיוס ממשפחות מעוטות יכולת, בהיקף של כ- 175 אלף ש"ח. מתגייסים מעוטי יכולת כלכלית שאותרו על ידי לשכות הגיוס ברחבי הארץ כבר במהלך הצו הראשון , מקבלים ישירות לביתם בטרם הגיוס שובר בסך 350 ₪ למימוש ברשת ריקושט בפריסה ארצית. עד כה חולקו כ- 1750 שוברים כאלה. על מנת להקל עליהם, אף הוכנה רשימה מומלצת של מוצרים לרכישה לקראת הגיוס.
  5. צו הגיוס הוא כמו קופון הנחה עוד לפני הגיוס, ואחרי שפתחתם חשבון בנק, כדאי שתנצלו את כל ההנחות העומדות לרשותכם כחיילים. תוכלו לעשות זאת גם לפני לבישת המדים- כ- 3 חודשים לפני מועד גיוסכם, מיד כשתקבלו צו גיוס סופי. לכו עם הצו לפקידת הבנק ובקשו שעל כרטיס האשראי שמנפיקים לכם ממילא, יהיה סמל מועדון יותר. זה לא עולה כסף! (החברות במועדון) . הכרטיס מקנה לכם הנחות אוטומטיות והמון הטבות במאות רשתות ובתי עסק בכל הארץ כולל ברשתות הלבשה, משקפיים, ספרים, וגם במקומות בילוי, תיירות, נופש ואטרקציות . הכרטיס הזה יחסוך לכם הרבה כסף , בפרט עם המשכורת הצבאית, ותוכלו ליהנות גם מכפל מבצעים. תוכלו לצאת לנופש לפני הגיוס – בהנחה, אם תנצלו את ההנחות שהכרטיס מעניק בתחומי תיירות ונופש ובכל האטרקציות .
  6. חשבתם שסיימתם עם הלימודים? לצערנו עוד לא! פורטל "יורם לימודים" ומועדון 'יותר' השיקו שירות חדשני, בלעדי וייחודי שילווה אתכם בתקופת השירות הצבאי, דרך תקופת השחרור ולקיחת הצעדים הראשונים בעולם הלימודים. האתר המיוחד כולל: מערכת "מבדק" – מערכת התאמה למקצוע וללימודים, מידע על אפשרויות לשילוב לימודים במהלך השירות הצבאי, מערכת התאמה מתקדמת לבחינת סיכויי הקבלה, מידע והכוונה על אפשרויות לשיפור נתוני הקבלה, מידע לקראת היציאה לאזרחות, הכוונה והתאמה לשוק העבודה, מידע והכוונה בתחום הלימודים ומערכת חכמה למציאת מלגה מותאמת אישי.
  7. רוצים לנצל את הזמן לחסוך כסף בעבודה? יש לנו מה להציע לכם מתגייסים , חיילים וחיילים לקראת שחרור שרוצים לעבוד יכולים למצוא משרות רלוונטיות עבורם באתר יד 2, באזור מיוחד שהוקם עבורם במסגרת שיתוף פעולה מיוחד של מועדון יותר עם יד 2 . המדור המיוחד יכלול לוח משרות רלוונטיות, כתבות הרלבנטיות לקהל זה, וכן הטבות שונות ללא תשלום, כמו: אשף כתיבת קורות חיים המסייע למשתמשים להכין קובץ קורות חיים מקצועי במספר דקות, בדיקת קורות חיים ע"י יועצי הקריירה של יד2 דרושים, מנגנון הפצת קורות חיים אל כל המעסיקים הרלוונטיים למשרות המתאימות לכישורים ולמיקום הפיסי של מחפש העבודה, שירות הבלטת מועמדים מול המגיעים מאתר מועדון יותר מול המעסיקים המתאימים כך שקורות החיים שלהם יובלטו מעל מועמדים אחרים.
  8. התעדכנו כל הזמן בקופונים, הטבות ומבצעים המגיעים לכם: מועדון "יותר" מגייס לכם בכל חודש מבצעים והטבות חדשות. ההטבות מתעדכנות באתר מועדון 'יותר' ובעמוד הפייסבוק.
  9. שומרים על קשר חם יותר! רוצים לדעת יותר על המבצעים שלנו? על ההטבות? איך מצטרפים? או סתם להיות בקשר? היכנסו לאתר מועדון 'יותר' או חפשו אותנו בפייסבוק, הירשמו לקבלת דיוור באמצעות דואר אלקטרוני באתר האינטרנט שלנו וכל העדכונים ייתיצבו ישירות במייל שלכם! יש לכם שאלות? התקשרו אלינו: 072-270-2130 אם תדעו לנצל את היטב את ההנחות וההטבות העומדות לרשותכם, תוכלו לחסוך מאות ואלפי שקלים בשנה!
רוצה לתרום? רוצה לתרום?